نمايندگي ال جي
نمايندگي ال جي

چگونه ماشين لباسشويي خود را عيب يابي كنيم؟

انواع ظرفشويي نيز همانند همه لوازم خانگي مورد استفاده در يك خانه بعد از مدتي نياز به ايراديابي توسط نمايندگي هاي تعميراتي معتبر و نمايندگي تعميرات ظرفشويي ال جي پيدا خواهند كرد. براي دريافت خدمات تعميرات لوازم خانگي با يكي از نمايندگي هاي تعميرات ظرفشويي, تعميرگاه مجاز لوازم خانگي تماس بگيريد تا مشكل شما برطرف شود و از خدمات ۲۴ ساعته و سريع بهره مند شويد. انواع ماشين هاي ظرفشويي ال جي مشمول حمايت نمايندگي تعميرات ال جي مي گردند كه نمايندگي ما اين خدمات را در كمترين زمان و با بهترين درجه كيفيت به انجام مي رساند. اگر به دنبال نمايندگي خوب و مطمئن براي تعمير و يا تعويض و نگهداري ظرفشويي ال جي خود هستيد نمايندگي تعميرات ما بهترين انتخاب براي شما خواهد بود.

 

رضايت مشتريان از خدمات ما و همچنين مسئوليت پذيري و دقتي كه همكاران ما در ارائه خدمات دارند نمايندگي ما را شاخص كرده است. نمايندگي تعميرات ظرفشويي ال جي و خدمات پس از فروش آن همه استان هاي كشور عزيزمان را شامل مي شود و همه محصولات ال جي و به ويژه ظرفشويي ال جي داراي گارانتي ۳۶ ماهه هستند.

هنگامي كه هموطنان عزيز ايراني استفاده از لوازم خانگي ال جي را شروع كردند ما نيز دست به كار شديم و تعميرگاه تخصصي تعميرات ظرفشويي ال جي را در نمايندگي تعميرات ظرفشويي ال جي  راه اندازي كرديم تا در كنار هموطنان خود باشيم و اختلالات پيش آمده براي اين لوازم خانگي را برطرف نماييم.شما با استفاده از خدمات تعميرگاه مجاز تعميرات ظرفشويي ال جي در تهران مي توانيد از مزاياي زير برخوردار شويد.

اگر نياز به تعوضي قطعات داشته باشيد ما از قطعه هاي اصل و فابريك استفاده مي كنيم

نرخ هاي منصفانه تعميرات برابر با نرخ مشخص ‌شده از سوي نهادهاي نظارتي تعيين مي شود

تعميرات در محل و در كمتر از ۵ ساعت از اولين تماس شما انجام مي شود

دارا بودن تكنيسين هايي كه تخصص شان فقط تعمير ظرفشويي ال جي است برآورد هزينه تخميني پيش از انجام تعميراتضمانت تعميرات صورت گرفته روي ظرفشويي شما به مدت يكسال

تعميرگاه مركزي ماشين هاي ظرفشويي ال جي در تهران

تعميرات ظرفشويي ال جي

شما براي هر گونه تعميرات ظرفشويي ال جي مي توانيد با شماره تماس هاي ما كه در بخش تماس با ما نوشته شده است در ارتباط باشيد و خواسته خودتان را كه هم شامل خريد و يا تعمير و يا تعويض و مشاوره درباره تعميرات ظرفشويي ال جي است را با ما در ميان بگذاريد ما در اولين فرصت به خواسته شما جواب خواهيم داد.

خدمات انواع ماشين ظرفشويي ال جي

لوازم يدكي ظرفشويي ال جي

گفتني است كه همه همكاران ما كه در سراسر ايران مشغول تعميرات ظرفشويي ال جي يا هر لوازم ديگري هستند مي دانند كه استفاده از قطعات جعلي و تقلبي هم هزينه زيادي براي مشتري دارد و هم باعث مشكلات بعدي در ظرفشويي يا هر وسيله خانگي ديگري مي شود كه اين مشكلات مي توانند جبران ناپذير باشند. به همين خاطر ما در تعميرگاه مجاز ظرفشويي ال جي نظارت بسيار شديدي را بر روي كيفيت قطعات ارائه شده اعمال مي كنيم و انبار خود را به بهترين و با كيفيت ترين قطعات ظرفشويي ال جي و ساير محصولات ال جي تجهيز كرده ايم كه ارائه شش تا يكسال گارانتي براي قطعات تعويض شده گواه اين مطلب است.

فروش قطعات ظرفشويي ال جي

ما در تعميرگاه مجاز تعميرات ظرفشويي ال جي در هر زماني از شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتريان هستيم, اما بهتر است پيش از تماس با هر يك از نمايندگي هاي تعميرات ظرفشويي ال جي براي دريافت خدمات پس از فروش ال جي, نمايندگي ارائه دهنده خدمات مربوطه كه در دفترچه ظرفشويي ال جي در هنگام خريد به شما تحويل داده شده است, مراجعه كنيد تا روند سرويس دهي و استفاده از كارت گارانتي تسهيل شود.

عيب يابي ماشين ظرفشويي ال جي

عيب ها و مشكلاتي كه براي ماشين ظرفشويي ال جي پيش مي آيد معمولا از موارد زير خارج نيست.

با بررسي هر از يك از موارد زير مي توانيد مشكل ماشين ظرفشويي خود را عيب يابي كنيد تا در زمان ارائه خدمات مربوط به تعميرات ظرفشويي ال جي صرفه جويي شود و ماشين ظرفشويي شما سريعتر تعمير شده و تحويل شما شود.

خرابي ماشين ظرفشويي ال جي

براي شروع بايد منظور شما از خوب شستن مشخص شود.اگر ظرف ها بعد از شستشو كدر مي مانند بايد درجه جلا دهنده را زياد كنيد.اگر بر روي ظرف ها رسوب سفيد رنگي باقي مي ماند بايد نمك بريزيد و درپوش ظرف نمك را هم خوب ببنديد,

 1. اگر درپوش شكسته, بايد تعويض شود.
 2. اگر ظرف هاي شما با شسته شدن چند ساعت فاصله دارند,
 3. بهتر است ابتدا گزينه بدون شوينده را انتخاب كنيد و بعد از اينكه كاملا شسته شدند يكي از برنامه هاي شستشو را بزنيد.
 4. در صورتي كه لكه هاي چاي روي ظرف ها خشك شده, احتمال شسته شدن در ماشين ظرفشويي كم است.
 5. اگر لكه هاي آب در روي ظرف ها مشاهده مي شود حتما نمك يا مايع جلا دهنده به خوبي استفاده نشده است, درجه جلادهنده زا بيشتر كنيد. اگر در جاپودري باز نمي شود و يا ماده شوينده در آب حل نمي شود حتما ظرف هاي شما خوب شسته نخواهند شد.

اگر ظرف هاي يك طبقه خوب شسته نشوند علت از چينش بد ظروف در ظرفشويي است.

ارورهاي ماشين ظرفشويي ال جي

اگر ظرفشويي موقع كار صداي اخطار بدهد و بر روي ديسپلي ERROR ظاهر شود , كار ماشين هنوز نيمه تمام است و ظرف هاي شما كامل شسته نشده اند يا هنوز خشك نشده اند.

در صورت ديدن هر گونه پيام خطا با تعميرات ظرفشويي ال جي تماس بگيريد.

خشك نكردن ظرف ها توسط ظرفشويي

ماندن آب در ته ليوان و استكان كاملا طبيعي است.

در برنامه هاي QuicK و PreWash ظرف ها خوب خشك نمي شوند.

استفاده از مايع ظرفشويي را از ياد نبريد. اگر تمام شده طبق استاندارد دفترچه عمل كنيد.

ظرف ها را مثل دستورالعمل دفترچه راهنما در ظرفشويي بچينيد.

بعد از پايان شستشو, در ظرفشويي را باز كنيد تا بخار آب روي ظرف ها ننشيند.

اگر غير از موارد, مشكلي داشتيد با تعميرات ظرفشويي ال جي تماس بگيريد.

علت تخليه نشدن آب ماشين ظرفشويي

 • پس از هر شستشو فيلتر و لگنچه ظرفشويي را با آب داغ و شوينده و فرچه كاملا پاك كنيد.
 • شيلنگ تخليه بايد به اندازه ارتفاع دستگاه (حداقل ۷۷ سانتي متر و حداكثر يك متر ) بالا آورده شود و بعد به فاضلاب متصل شود.
 • شيلنگ تخليه خم شدگي و تاخوردگي نداشته باشد.
 • مكاني كه آب به آنجا تخليه مي شود را بررسي كنيد. احتمال دارد ماشين باشد اما مكاني كه بايد آب تخليه شود گرفتگي داشته باشد.
 • اگر عيب برطرف نشد با تعميرات ظرفشويي ال جي تماس بگيريد.

آبگيري نكردن ظرفشويي

دقت كنيد شير آب باز باشد و فشار آب خوب باشد. شيلنگ ورودي آب خم شدگي نداشته باشد. درب ماشين بسته باشد و كليد استارت انتخاب شده باشد.

 ظرفشوئي قرص يا پودر را مصرف نمي كند

پس از سپري شدن تقريبا ۲۰ دقيقه از آغاز كار ماشين, درب جاپودري به صورت خودكار باز مي شود. اگر در موقع كار درب باز نشد هر چه سريعتر با تعميرات ظرفشويي ال جي تماس بگيريد. اگر ماشين خطا داد, كار ماشين هنوز نيمه تمام است و احتمال دارد مواد شوينده هنوز مصرف نشده باشند. به دفترچه مراجعه كنيد.كيفيت شوينده هاي خودتان را بهتر كنيد. ظرف هاي خود را به صورت مرتب در ظرفشويي چينش كنيد.

ماشين صداي غير طبيعي مي دهد

 • در چينش ظرف ها دقت كنيد احتمال دارد با جايي از ماشين برخورد مي كنند.
 • اگر صدا براثر فشار آب باشد كاملا طبيعي است.
 • در زمان آبگيري و تخليه هم صداها كاملا طبيعي هستند.
 • اگر مشكلي غير از اين موارد بود با تعميرات ظرفشويي ال جي تماس بگيريد.

عمل نكردن كليد قفل كودك

كليدها را به صورت همزمان به مدت ۴ الي ۵ ثانيه نگه داريد (فقط در مدل ۱۱۶يا ۲۰۶۰ يا ۶۸۰۳ كليدهاي قفل كودك نياز به نگه داشتن ندارند). قفل كودك ظرفشو يي در زمان خاموشي كار نمي كند. هنگامي كه قفل كودك فعال است پيام CL در نمايشگر ديده مي شود.

دادن پيام Cd  توسط ظرفشويي

پيام  Cd مخففCool dry  است و ارور خاصي نيست. يعني كار ماشين تمام شده و ماشين در حال خنك سازي است. احتمال دارد اين پيام تا چهار ساعت هم روي نمايشگر ماشين ظرفشويي بماند پس نگران نباشيد مورد خاصي نيست.

دادن پيام F  توسط ظرفشويي

اين پيام با انتخاب برنامه AUTO روي نمايشگر ديده مي شود كه مخفف  FUZZY LOGIC (منطق فازي ) است كه يعني حسگر هوشمند فعال است, و باتوجه به مقدار چربي روي ظرف ها زمان و دما و تعداد آبكشي را به صورت خودكار تنظيم مي كند و بعد از مدتي از كار ظرفشويي به جاي حرف F زمان بندي مي دهد.

در ظرف نمك, آب وجود دارد

اين مورد كاملا” طبيعي است و مشكلي ندارد روي آب نمك بريزيد مي توانيد پيش از ريختن نمك براي بهتر شدن با ابر مقداري از آب را برداريد.

مشاهده آب در زير فيلتر ظرفشويي

در لگنچه هميشه كمي آب است.

هنگامي كه ظرفشويي روشن شد اول پمپ تخليه كار مي كند

و آب قبلي را تخليه مي كند و بعد از يك دقيقه آغاز به آبگيري تازه مي كند.

باقي ماندن كمي از پودر يا قرص يا كف بر روي ظرف ها يا در درون ماشين ظرفشويي.

تعميرات ظرفشويي ال جي

از قرص يا پودر ويژه ماشين ظرفشويي استفاده كنيد. در برنامه PRE WASH از پودر يا قرص مصرف نكنيد.

اندازه مناسبي از شوينده را استفاده كنيد. اگر كف مواد شوينده در ليوان و يا درون ظرفشويي مانده بايد درجه جلادهنده را پايين بياوريد. اگر باز موادي بر روي ظرف ها و درون ظرفشويي است , احتمال دارد به خاطر كيفيت بد مواد شوينده اي باشد كه استفاده مي كنيد و خوب در آب حل نمي شوند, پس آن را عوض كنيد. نمايندگي تعميرات ال جي و نمايندگي مجاز ال جي سلامت دوباره ماشين هاي لباسشويي شما را مي تواند تضمين كند.

لينك مرتبط ال جي

ادامهـ مطلبـ
| ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۲:۵۲ | سامان
تعميرات لباسشويي، لباسشويي، تعميرات لباسشويي ال جي، مركز تعميرات لباسشويي ال جي،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان