نمايندگي ال جي
نمايندگي ال جي

تعميرات كولر گازي ال جي

دارا بودن تعميركاراني با تجربه و آموزش ديده، و تعميرات تخصصي كولر گازي ال جي، ارائه بالاترين رده كيفي خدمات پس از فروش ال جي از جمله خدمات تعميرگاه مجاز كولر گازي ال جي است.

مهندسان نمايندگي تعميرات ال جي نخست تعداد قطعه هاي ايراددار، علت خرابي، ميزان تعميرات موردنياز، هزينه هاي احتمالي و زمان تعميرات كولر گازي ال جي را به شما اطلاع مي دهند و با توجه به خواسته شما قطعه هاي معيوب را تعمير يا تعويض مي نمايند.

با تماس با نمايندگي تعميرات كولرهاي گازي ال جي مي توانيد از خدمات زير برخوردار شويد. پاسخگويي شبانه روزي در هفت روز هفته،

تعميرات با قطعه هاي اصلي در خانه شما (لوازم يدكي اورجينال كولرگازي اسپليت ال جي)،

سرعت بالا در تعميرات كولر گازي ال جي،

برخورداري از تجهيزات و وسايل پيشرفته و تخصصي در زمان تعميرات،

ارزيابي مهندسان براي شناسايي دليل ايجاد ايراد،

تعميركاراني كه در تعميرگاه مجاز ال جي حضور دارند هم به طور تجربي و عملي و هم به طور آموزشي و علمي تعميرات كولر گازي ال جي را ياد گرفته اند و مي توانند بهترين نحوي نسبت به برطرف كردن ايرادهاي كولر گازي شما اقدام كنند.

تعميرات كولر گازي ال جي

نمايندگي تعميرات ال جي و سرويس انواع كولر گازي ال جي

نمايندگي نصب كولر گازي ال جي

نمايندگي نصب كولر گازي ال جي و تعميرات كولر گازي ال جي در صورت موجود بودن ضمانت نامه رسمي ال جي بايد توسط نمايندگي كولر گازي ال جي LG  انجام شود و در موجود نبودن ضمانت نامه به وسيله تعميركار مجاز كولر گازي ال جي انجام مي شود.

خدمات نصب كولر گازي ال جي نيز توسط تعميركار مجاز كولر گازي ال جي در محل موردنظر دستگاه شما انجام مي شود.

آموزش سرويس كولر گازي ال جي

تعويض كمپرسور كولر گازي ال جي – اين تعويض بايد توسط تعميركار كولر گازي ال جي و با دقت بسيار انجام شود.

تعمير برد كولر گازي ال جي – اين مورد نيز از تعميرات كولر گازي ال جي است كه توسط سرويس كار ال جي انجام مي شود.

ريموت كنترل كولر گازي ال جي – براي خرابي ريموت كنترل كولر گازي ال جي بهترين راه، خريد ريموت كنترل كولر گازي ال جي از فروشگاه ريموت كنترل كولر گازي اسپليت است.

شارژ گاز كولر گازي ال جي – شارژ گاز كولر گازي يكي ديگر سرويس هاي كولر گازي ال جي است كه نياز به تعمير توسط تعميركار تعميرگاه مركزي ال جي دارد.

براي درخواشت آنلاين، شارژ گاز، تعمير و يا نصب و راه اندازي انواع كولرگازي و اسپيلت با شماره تلفن هاي موجود در سايت نمايندگي تعميرات ال جي تماس بگيريد و خواسته خود را با ما در ميان بگذاريد..

تعميرات كولر گازي ال جي

آموزش تعمير كولر گازي

تعويض قطعات معيوب كولر گازي برتري بسياري دارد ولي هزينه تعمير كولر گازي خيلي كمتر از آن است، اگر كولر گازي زير ۱۰ سال عمر كرده باشد تعويض قطعات آن خوب است والا اگر از اين مدت پايين تر باشد تعمير آن بهترين و به صرفه ترين راه است. همچنين هزينه اي كه بابت قبض برق براي استفاده از كولر گازي واريز مي كنيد اگر منطقي باشد و هزينه زيادي براي شما نداشته باشد بهترين راه تعمير قطعه به جاي تعويض آن است، مراقبت و همينطور تعمير در زمان مناسب بهترين شيوه براي استفاده بهينه از كولر گازي و كم كردن هزينه قبض برق است.

تعميرات كولر گازي ال جي

تعمير و نگهداري كولر هاي گازي ال جي در مركز رسمي خدمات پس از فروش ال جي

قطعات كولر گازي ال جي

از آنجائيكه زمان شما باارزش است و هدر دادن آن برابراست با صرف هزينه هاي زياد براي شما،  پس تعميرگاه مجاز ال جي و تعميرات كولر گازي ال جي كه در زمينه تامين قطعات و لوازم جانبي كولر گازي نيز مشغول فعاليت است افتخار دارد شما را در صرفه جوئي در وقت و كم كردن هزينه ها كمك كند.

اطلاعات تخصصي قطعه هاي كولر گازي ال جي و توضيحات مرتبط با هر يك از قطعات را براي ما بيان كنيد تا همكاران ما بتوانند درخواست لوازم و قطعات كولر گازي ال جي مورد نياز شما را به صورت آنلاين و يا شماره تلفن نمايندگي تعميرات ال جي برايتان بفرستند.

نمايندگي فروش كولر گازي ال جي

نمايندگي فروش كولر گازي ال جي محلي است كه شما مشتريان عزيز مي توانيد با حضور در آنجا و گذاشتن وقت كمي، كولر گازي دلخواه خودتان را سفارش بدهيد.

كولر گازي هاي ارائه شده در اين نمايندگي، داراي همه خدمات پس از فروش مي باشند و مهندسان و تعميركارن نصب و راه ‌اندازي پس از خريد اين ماشين، همراه خريدار مي آيند تا همه كارهاي لازم براي نصب و راه‌ اندازي آن را به بهترين صورت انجام دهند.

نمايندگي فروش كولر گازي ال جي با مجهز كردن تعميرگاه خود به بهترين و حرفه اي ترين افراد متخصص و كارشناسان فروش و خدمات پس از فروش ال جي، توانسته است بيشترين سطح كيفي خدمات را به مشتريان خود بدهد و همه خواسته هاي آنها را در كمترين زمان برآورده نمايد.

مشتريان عزيز با مراجعه به اين نمايندگي مي ‌توانند با برخورداري از خدمات ارائه شده در حوزه فروش، همچنين از مشاوره ‌ها و راهنمايي هاي كارشناسان و متخصصانِ حاضر در نمايندگي رسمي ال جي، بهترين تصميمات را در باره خريد كولر گازي ال جي بگيرند.

آموزش سرويس كولر گازي ال جي

اگر شما هم مي خواهيد سرويس كولر گازي را خودتان انجام دهيد با ادامه اين نوشته همراه باشيد.

براي تعمير كولر گازي پيش از هر كاري برق كولر گازي را قطع نماييد تا خطري شما را تهديد نكند و با خيال راحت كارتان را انجام دهيد. براي قطع كردن برق كولر گازي با توجه به نوع كولر دو راه وجود دارد.

دو شاخه كولر گازي را از كنار پنل از برق بكشيد.

تعميرات كولر گازي ال جي

نحوه سرويس كولر گازي

فيوز برق كولر گازي را از جعبه‌ فيوزي كه غالبا درون آشپزخانه يا كنار در ورودي تعبيه مي شود قطع كنيد. اگر تعداد فيوزها زياد است و نمي دانيد كدام فيوز مربوط به كولر گازي است كولر خود را روشن كنيد و تك تك فيوزها را امتحان كنيد تا فيوز كولر گازي را پيدا نماييد.

بعد سرويس پنل داخلي را انجام دهيد براي اين كار نخست بايست قاب جلويي پنل را باز كنيد و دو عدد فيلتر آن را بيرون بكشيد و با كمك از فشار آب آن را بشوييد به طوري كه خاك و غباري روي آن نماند.

بعدازاين كار بايد حسگر كولر را دربياوريد و  تميز كنيد و در جاي خود قرار دهيد. اين حسگر كار بررسي دماي محيط  را دارد و به برد فرمان روشن و خاموش شدن اتوماتيك كولر گازي را مي دهد. در صورتي كه اين حسگر تميز نباشد به خاطر فرمان اشتباه به برد در سيستم شما مشكل به وجود مي آيد.

منبع: نمايندگي تعميرات ال جي

ادامهـ مطلبـ
| ۱۴ آبان ۱۳۹۶ | ۰۱:۳۹:۲۶ | سامان
نمايندگي تعميرات ال جي، نمايندگي رسمي ال جي، تعميرگاه مجاز ال جي، تعميرگاه مركزي ال جي، خدمات پس از فروش ال جي، شماره تلفن نمايندگي ال جي،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان