نمايندگي ال جي
نمايندگي ال جي

واحدهاي تخصصي تعميرات ال جي

تعميرات سخت افزاري و نرم افزاري محصولات ال جي در اين مركز به دست كارشناساني انجام مي‌پذيرد. اين كارشناسان به دليل طي دوره‌هاي آموزشي-تخصصي مهارت رفع تمامي اختلالات و عيوب ايجاد شده در دستگاه‌هاي ال جي را يافته‌اند. دوره‌هاي تخصصي مذكور با حضور اساتيد بين ‌المللي، در سيكل‌هاي شش ماهه و در راستاي به‌روز رساني دانش فني و تخصصي كارشناسان تعميرات ال جي برگزار مي‌گردند.

 مهندسان ما در مركز تعميرات ال جي با بكارگيري جديدترين ترفندها و متدهاي تعمير، قادر به رفع كليه عيوب و اختلالات ايجاد شده در دستگاه هاي ال جي گشته اند. بكارگيري جديدترين ترفندها در تعميرات ال جي اين امكان را فراهم آورده است تا محصول تعمير شده در اين مركز كيفيت اوليه خويش را بازيابد. همچنين كاربر لذت كار با يك دستگاه نو و بي عيب و نقص را مجدداً تجربه نمايد.

نمايندگي ال جي و واحدهاي تخصصي تعميرات ال جي

نمايندگي ال جي شرق تهران خدمات تخصصي مرتبط با محصولات ال جي را در پارت‌هاي متعددي به كاربران ارائه مي دارد. كارشناسان حاضر در نمايندگي ال جي در ايران با تمركز بر حوزه كاري خويش از ورود به حوزه‌هاي نامرتبط خودداري كرده اند. آنها صرفاً در حيطه تخصصي خويش به ارائه خدمات مي پردازند.

 

واحدهاي ارائه دهنده خدمات در نمايندگي ال جي غرب تهران  به دليل تأكيد بر اصول و ضوابط مشتري‌مدارانه، اهتمام ويژه‌اي به خدمات‌رساني سريع با قيمت‌ها و هزينه‌هاي مصوب شركتي به هموطنان گرامي دارند. نمايندگي ال جي در ايران تمامي خدمات اين مركز را بر اساس استانداردهاي جهاني و اصول علمي مطرح شده از سوي كمپاني‌ ال جي به كاربران خويش ارائه مي دارد. شما كاربران گرامي مي توانيد جهت آشنايي هر چه بيشتر با پارت‌هاي موجود در اين مركز و خدمات تخصصي ارائه شده با آنها به بخش زير مراجعه نماييد.

 

تعميرات ال جي و اخبار مركز تخصصي ال جي

نمايندگي تعميرات ال جي در كرج در صورتي كه به دست كارشناسان و متخصصان اين حوزه انجام پذيرد، ضمن بازيابي كيفيت اوليه محصول سبب مي‌گردد تا كاربر، لذت كار با يك محصول نو و بي عيب و نقص را مجدداً تجربه نمايند. از همين رو مديريت اين مركز با همكاري جمعي از كارشناسان تعمير فضايي فراهم ساخته كه در آن امكان تعمير و بازيابي تمامي دستگاه هاي معيوب ال جي فراهم گشته است.

 

به جرأت مي‌توان گفت كه كارشناسان حاضر در اين مجموعه قادر به ارائه برترين سطح كيفي خدمات ترميم ونمايندگي ال جي شمال تهران مي‌باشند. زيرا كارشناسان حاضر در اين مركز، دانشِ تخصصي خويش را با حضور در دوره‌هاي تكميلي – آموزشي تعمير و اخذ گواهينامه‌هاي بين ‌المللي كسب نموده‌اند و در گام بعد، مهارت فني آنان با آزمون‌هاي متعدد برگزار شده از سويِ اين مركز مورد سنجش قرار گرفته است.

 

ذكر اين نكته ضروري به نظر مي رسد كه دستيابي مركز تعميرات ال جي به بالاترين سطح كيفي خدمات تنها به دليل مهارت و كارداني اعضاي اين مركز نمي‌باشد. جزء ديگر اين مجموعه كه نقش پررنگي در ارتقاء سطح كيفيخدمات پس از فروش ال جي ايفاء مي‌كند، بهره‌مندي اين مركز از تجهيزات و ابزارآلات پيشرفته و تخصصي تعمير است.

نمايندگي ال جي و جديدترين محصولات نمايندگي مجاز ال جي

شركت كره اي – چندمليتي ال جي يكي از بزرگترين شركتهاي فعال در حوزه الكترونيك وّ فناوري اطلاعات است كه در سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار راه اندازي گشت. در طول سالهاي اخير تمركز كمپاني ال جي بر توليد گوشي هاي تلفن همراه بوده است. كمپاني ال جي موفق به ارائه گوشي هايي گشته است كه به روزترين فناوري ها و بديع ترين طرح ها را به خود اختصاص داده و از اين راهرو موفق گشته است بخش عمده اي از بازارهاي جهاني اين حوزه را از آن خود سازد.

 

شركت ال جي با درك اين واقعيت كه بازار وسيعي براي گوشي‌هاي هوشمند ارزان‌قيمت و باكيفيت وجود دارد. دنباله‌رو فن‌آوري همگرا و توسعه محصولات جديد تلفن همراه بوده و همواره هدف رهبري دنياي تلفن ‌هاي همراه را دنبال مي‌كند.

 

شركت كره اي ال جي (LG) توليد كننده ي لوازم خانگي در انواع مدل هاي مختلف است كه يكي از پرفروش ترين برند ها در ايران مي باشد.اگر هر يك از محصولات برند LG را خريداري كرده ايد و  پس از مدتي استفاده از دستگاه هر گونه مشكلي براي آن به وجود آمده ، به راحتي با مركز پشتيباني و نمايندگي ال جي تك سرويس تماس بگيريد تا براي رفع مشكل اقدام كنيد.  ما  به عنوان تخصصي ترين مركز خدمات پس از فروش لوازم خانگي ال جي(LG)  از شما پشتيباني مي كنيم. كافي است درخواست خود را با ما در ميان بگذاريد.ال جي تك سرويس بعنوان نمايندگي ال جي جنوب تهران امتيازات خاصي براي متقاضيان تعميرات محصولات ال جي قائل است.

اين حق شماست كه از خدمات سريع و دقيق نمايندگي تعميرات ال جي بهره ببريد.تعميرگاه و نمايندگي مجاز تعميرات لوازم خانگي ال جي تك سرويس هميشه در خدمت شما مي باشد. جهت تماس با واحد پشتيباني محصولات ال جي از طريق شماره تماس نمايندگي ال جي موجود در سايت با ما در ارتباط باشيد.تعميركاراني كه در تعميرگاه مجاز ال جي اشتغال دارند نه تنها بصورت تجربي بلكه با برگزاري كلاس‌هاي آموزشي به‌ صورت تخصصي نسبت به رفع ايرادات محصولات لوازم خانگي  ال جي فعاليت مي كنند.

 

منبع: نمايندگي تعميرات ال جي

ادامهـ مطلبـ
| ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۸:۲۶ | سامان
نمايندگي تعميرات ال جي، لوازم خانگي، خريد لوازم خانگي، خدمات پس از فروش ال جي،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :

آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان